KIM JESTEŚMY?

DISEGNA Sp. z o.o. jest wiodącym specjalistą w kompleksowej realizacji projektów z zakresu budownictwa komercyjnego. Nasza oferta obejmuje pełne spektrum usług związanych z projektowaniem, wykonywaniem instalacji oraz pracami budowlanymi i wykończeniowymi wnętrz użyteczności publicznej.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i technologii dostarczamy innowacyjne rozwiązania na każdym etapie inwestycji, zapewniając przy tym wysoką jakość i terminowość prowadzonych prac. Naszym Klientom zapewniamy zgrany zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników z bogatym doświadczeniem. Działamy wyłącznie jako Generalny Wykonawca , co stanowi gwarancję profesjonalnej realizacji inwestycji z dbałością o najmniejszy detal.

Efektem naszej pracy jest gotowy sklep, który swoim wnętrzem przyciąga klientów i sprawia, że zakupy stają się czystą przyjemnością. Naszą wizytówką jest najwyższa jakość świadczonych usług, czego dowodem jest zaufanie inwestorów takich jak: Guess, KappAhl, Devenlay, Super Pharm, Komfort Łazienki, Benetton Retail, O Bag.

Klienci
Kontakt


    Aleja Krakowska 110/114, B27
    02-256 Warszawa
    +48 698 693 924
    biuro@disegna.pl


    made by &